فیلتر






اسپیکر (بلندگو)

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

اسپیکر به دستگاهی گفته می‌شود که با تبدیل سیگنال الکتریکی به لرزش فیزیکی، امواج صوتی قوی را ایجاد می‌کند تا ما بتوانیم با شنیدن این صوت لذت ببریم. اسپیکر در سیستم‌های صوتی نقش مهمی را ایفا می‌کند، به طوری که اگر بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌ها فاقد اسپیکر مناسب باشند، صدای دلخراشی تولید خواهند کرد.

1 2 3 ... 14 15 16 بعدی

ساخت اسپیکر قدمت زیادی دارد و از دیرباز تا به اکنون با استقبال بی‌نظیر بشر روبرو شده است. مدل‌های قدیمی این محصول به اسم بلندگوی دینامیک شناخته می‌شود. این وسیله سنتی با کمک یک میدان مغناطیسی و با اتصال آهنربا به دیافراگم کار می‌کرد.

امروزه با گسترش علم و فناوری، اسپیکر در انواع مختلفی تولید می‌شود و با برندها و قابلیت‌های عملکرد گوناگون به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. اگرچه هدف از طراحی و تولید تمامی اسپیکرها، ایجاد صوت دلنشین برای انسان است، ولی کارایی متفاوت هر یک از دستگاه‌ها را نمی‌توان انکار کرد.

در حال حاضر اسپیکر نقش مهمی در زندگی همه افراد دارد. شنیدن یک موسیقی ملایم بعد از خستگی کار و فعالیت، احساس خوش زندگی را برای انسان به ارمغان می‌آورد. برگزاری مراسمات مذهبی و شادمانی بدون اسپیکر و تولید صدای دلنشین برای ما لذتی نخواهد داشت.

اسپیکر مکسیدر          اسپیکر میکرولب          اسپیکر کینگ استار          اسپیکر انرجایزر