فیلتراسپیکر معلق

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448


هیچ محصولی یافت نشد

اسپیکر معلق با توجه به نوآوری جدیدی طراحی و تولید شده است که می‌تواند بسیار جذاب باشد. خرید اسپیکر معلق یک خرید متفاوت است و باعث افزایش زیبایی محیط مورد نظر شما می‌گردد. در این محصول از تعدادی صفحه مغناطیسی استفاده شده است که می‌تواند با میدان مغناطیسی تولید شده اشیاء را به صورت معلق در هوا نگه دارد. در دو بلندگوی این اسپیکر معلق آهن ربایی قوی وجود دارد و پایه‌ای نگهداری و طراحی شده است که می‌تواند نیروی اپوزیسیونی تولید کند. این نیرو به این جهت تولید می‌گردد که در برابر گرانش زمین مقاومت کند. همین موضوع می‌تواند منجر به معلق ماندن اسپیکر در هوا شود. صدای تولید شده به صورت 360 درجه است که یکی از مزایای اسپیکر معلق بوده و به صورت ساب ووفر نقش ایفا می‌کند و می‌توان در زمان خرید اسپیکر معلق به آن توجه شود.

خرید اسپیکر معلق

هنگام خرید اسپیکر معلق با انواع مختلفی از آنها رو به رو هستید و برندهای متفاوتی اقدام به تولید آنها کرده‌اند. ویژگی‌ها و قابلیت‌های موجود در هر یک از اسپیکرهای معلق متفاوت است که بسته به هزینه‌ای که می‌کنید می‌توانید از امکانات بیشتری بهره ببرید.

اولویت اصلی در زمان خرید اسپیکر معلق، کیفیت پخش صدا است. این موضوع بسیار حیاطی بوده و اگر هزینه بیشتر پرداخت می‌کنید، از کیفیت بالایی برخودار هستید. وجود پورت‌های مختلف مانند پورت USB، قابلیت پخش سه بعدی، وجود چراغ‌های LED، ضد آب بودن اسپیکر، برد قابل توجه و... می‌تواند از امکانات جانبی این نوع اسپیکر باشد. توجه به برد اسپیکر معلق نیز می‌تواند مهم باشد و هرچه میزان برد اسپیکر بیشتر باشد، در زمان استفاده می‌توانیم راحت‌تر باشیم. وجود پورت کارت حافظه در این نوع اسپیکر در زمان خرید اسپیکر معلق مهم است و می‌توان در زمان نبود موبایل همراه نیز از آن بهره برد. قابلیت اتصال از طریق بلوتوث مهم‌ترین ویژگی این مدل است.

برای مشاهده محصولات اسپیکر بلوتوثی، اسپیکر فرکانسی و اسپیکر چوبی به صفحات مربوطه مراجعه کنید.