فیلترسیستم صوتی هیئت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448


هیچ محصولی یافت نشد

سیستم صوتی هیئت (اسپیکر هیئتی) از آن جهت حائز اهمیت است که با وجود جمعیت بسیار در مجلس، باید کیفیت صدای ایجاد شده بالا باشد. سیستم صوتی هیئت شامل تجهیزات و وسایل مختلفی است که هر یک می‌توانند در تامین و تولید صدای ایجاد شده موثر باشند.

مواردی که در خرید بلندگو هیئت باید به آنها توجه کرد:

  • بلندگو: برای تهیه بلندگو هیئت باید به محیط و شرایط توجه کنید که در فضای باز قرار است بلندگو قرار بگیرد یا در فضای بسته. در فضای باز نیاز است تا بلندگو صدا را پرتاب کند؛ ولی در فضای باز می‌بایست کیفیت صدا بالا باشد.
  • میکروفون: میکروفون نیز به دو دسته بی‌سیم و با سیم تقسیم می‌شود. میکروفون همانند باند باید کیفیت بالایی داشته باشد. هرچه کیفیت میکروفون بیشتر باشد صدای مداح با وضوح بیشتری تولید می‌شود.
  • نوع تامین قدرت: در محیط داخلی و فضای بسته هیئت می‌توان از برق شهری استفاده کرد؛ اما در فضاهای باز و محیط بیرونی باید از موتور برق استفاده شود تا صدای تولید شده توسط سیستم صوتی هیئت بدون نوسان باشد.
  • پاور: پاورها که به منظور تامین قدرت بلندگو مورد استفاده قرار می‌گیرند، در دو نوع کتابی و صندوقی موجود هستند. پاورها می‌توانند به عنوان منبع تغذیه نیز کاربرد داشته باشند.
  • باند و بلندگو: باند و بلندگو هیئت نقش بسیار مهمی دارند و در زمان خرید سیستم صوتی هیئت باید به آن‌ها توجه شود. باندهای مخصوص هیئت دو نوع مختلف هستند که می‌توان به باندهای اکتیو و یاندهای پسیو اشاره کرد.
  • پاور میکسر: پاور میکسر به منظور دریافت صدا و میکس کردن آنها با هم است. پاور میکس در دو نوع صندوقی و تخت موجود است و بیشتر در سیستم‌های صوتی موجود در هیئت‌های بزرگ استفاده می‌شوند.

برای مشاهده محصولات اسپیکر دیواری، اسپیکر سقفی و اسپیکر چمدانی به صفحات مربوطه مراجعه کنید.